اسموتی ساز چیست؟

اسموتی ساز چیست؟

دستگاه اسموتی ساز چیست؟

اسموتی ساز چیست؟ به دستگاه اسموتی ساز مخلوط کن و‌ بلندر نیز می گویند. دستگاه اسموتی ساز یک‌ دستگاه پرکاربرد برای تهیه انواع آبمیوه،اسموتی،کوکتل و‌ درست کردن انواع پوره سیب زمینی، گوجه فرنگی و‌ هویج به‌ کار می رود. با استفاده از اسموتی ساز می توانید در فصل تابستان هر نوع میوه ای که بخواهید را در یخچال فریزر قرار دهید تا یخ بزند سپس آن را با دستگاه بلند و‌یا مخلوط کنید. اسموتی ساز چیست؟

اگر واضح تر برای شما توضیح دهم باید بگویم‌که اسموتی ساز یک‌ همزن ور قدرت است که در عرض چند ثانیه میوه ها را برای شما به پوره تبدیل می کند. در دستکاه اسموتی ساز آب میوه و‌تکه های میوه با یک دیگر به طور کامل مخلوط شده و آن را خرد شده در اختیار شما قرار می دهد. به این صورت که در دستگاه اسموتی ساز آب و میوه از یکدیگر جدا نمی شوند. به همین دلیل شما عزیزان می‌توانید میوه‌ها و مواد دیگر تشکیل‌دهنده آن را به‌ صورت کامل با هم مخلوط کنید تا شکل مایع به خود بگیرند.

انواع اسموتی ساز

اسموتی ساز ها در دو نوع  دستی و صنعتی در بازار موجود هستند. برخی از دستگاه های اسموتی ساز را ویژه برای کافی شاپ‌ها طراحی کرده اند.مدل صنعتی که بزرگتر می باشد برای رستوران ها و فسفود ها بیشتر کاربرد دارد. در رستوران‌ها و‌فسفودی ها از دستگاه اسموتی ساز برای پوره کردن، تهیه سس و‌انواع جاشنی استفاده می شود.

کاربرد اسموتی ساز

به دلیل اینکه در فصل های زمستان و‌تابستات انواع میوه وجود دارد و هر یک دوستداریم‌آب میوه ها را خیلی آسان بگیریم و از خوردن آن‌ها لذت ببریم، دستگاهی عالی و‌کوچم و‌پرکاربرد تولید سده است. اسموتی ساز یک دستگاه فوق العاده می باشد که به راحتی می توانید هر نوع میوه ای را با آن پوره و‌ یا آب آن را بگیرید. حتما می دانید که آب‌میوه طبیعی و اسموتی در میان نوشیدنی‌های مختلف جایگاه ویژه  و طرف‌داران زیادی را دارند.

حتما با خوذتان میکویید که خوب می توانیم از آب میوه گیری هم‌استفاده کنیم؛ بله درست است نی توانید اما دیتگاه آبمیوه گیری و‌اسموتی ساز تفاوت هایی دارند. این دو‌ دستگاه از نظر ساخت و قطعات و نحوه عملکرد با یکدیگر، تفاوت‌هایی دارند. ما در این مقاله قصد داریم که تفاوت دستگاه آبمیوه گیر و اسموتی ساز را به شما بگوییم.

 

کاربرد اسموتی ساز

 

دستگاه آبمیوه گیر چیست؟

همانطور که از نام این‌دستگاه پیدا است‌، دستگاه آب میوه گیر یک سیستم است که برای گرفتن آب میوه‌ها آن را طراحی‌ کرده اند. دستگاه آب میوه گیر از مهم‌ترین تجهیزات کافی‌ شاپ ها به حساب می آید. آبمیوه کیر اندازه های مختلفی دارد و‌می توانید مدل های کوچکتر را برای خانه تهیه کنید. دستگاه آبمیوه گیر برای صنایع تولید آب‌میوه و مکان هایی که به استفاده از آب میوه و یا میوه‌های له‌شده‌ نیاز دارند، بسیار ضروری است.

 تفاوت دستگاه آبمیوه گیر و اسموتی ساز چیست؟

با استفاده از دستگاه آبمیوه گیر می‌توانید آب انواع میوه‌ها و مرکبات مانند پرتقال، سیب، لیموشیرین و…  را به راحتی بگیرید. آبمیوه گیری ها احزای مختلفی دارند  و‌در انواع صنعتی و خانگی تولید و‌ وارد بازار شده اند. آبمیوه گیر‌های صنعتی برای کسانی که قصد فروش آبمیوه و بسته بندی آب میوه‌ها و فروش به بازار را دارند گزینه خیلی خوبی است.

هر یک از آبمیوه گیر های صنعتی و‌خانگی از نظر کیفیت ساخت، قطعات، مشخصات و… با یکدیگر دارای تفاوت‌هایی هستند. دستگاه آبمیوه گیر قسمت مخلوط کن و‌آبمثیه گیر‌را به صورت جداگانه دارد و‌تفاوت آن با دستگاه اسموتی ساز در این‌است که دستگاه اسموتی ساز تنها یک‌ بخش دارد. اسموتی ساز نمی‌تواند آب میوه ها را به صورت‌جدا بگیرد، بلکه همه را با یکدیگر مخلوط می کند.

 

اسموتی ساز چیست؟

 

طرز استفاده از اسموتی ساز

همانطور که گفتیم دستگاه اسموتی ساز در انواع اسموتی ساز کوچک و بزرگ و صنعتی تولید و در بازار موجود می باشد. برای استفاده از دستگاه اسموتی ساز در ابتدا پارچی که به همراه خود دارد را بر روی دستگاه قرار دهید. موارد را داخل آن بریزید و‌با و فشار دادن دکمه ها مواد را با یکدیگر مخلوط کنید. به همین راحتی اسموتی تهیه می شود.

دستگاه اسموتی ساز دارای پارچ های شیشه ای و بلندی هستند که به راحتی می توانید داخل آن را مشاهده کنید.جنس این پارچ ها نشکن است و‌ بسیار مقاوم هستند.دی است که از جنس نشکن ساخته شده ا.

اسموتی ساز شارژی

دستگاه های اسموتی سازی وجود دارند که‌کار سما را خیلی راحت کرده اند و‌می توانید آن ها را به هر جا که خواستید با خود ببرید. اسموتی ساز شارژی نیز وارد بازار شده است که با باطری مار می کنند و به وسیله یک‌ کابل یو اس بی به برق متصل و شارژ میشوند. این اسموتی ساز برای درست کردن یک اسموتی و یا آبمیوه خوش طعم و خنک در سفر و پیکنیک شما را همراهی کند.

 

اسموتی ساز شارژی

 

قطعات و اجزای دستگاه اسموتی ساز

اسموتی ساز دارای اجزای کم‌ ولی پرکاربردی است که تیغ، پارچ، موتور و…از جمله قطعات آن هستند. دریت است که این‌دستگاه در طاهر کوچک‌است، اما بهتر است بدانید که موتوری که در آن به‌ کار رفته است بسیار پر قدرت بوده و نقش مهمی در نحوه عملکرد دستگاه دارد.

بهترین‌ مارک‌ شیکر برقی

شیکر برقی یک دستگاه محبوب و کاربردی  است که به شما در تهیه انواع نوشیدنی های خوشمزه کمک می کند. کیفیت و‌ کارایی این شیکر های برقی نسبت به شیکر های سنتی و‌دستی بالاتر است و کار را خیلی آسان تر کرده است. از دلایل محبوبیت این شیکرهای برقی، راحتی در استفاده از آنها می باشد. فقط کافی است یک دکمه را لمس کنید و  نوشیدنی‌های خود را بدون هیچ دردسر و‌زمان زیادی آماده‌کنید. بهترین‌ مارک شیکر برقی می توان به اشاره کرد.

بهترین دستگاه اسموتی ساز

بهترین اسموتی ساز در برندهای مختلفی تولید و‌عرضه شده است. اسموتی ساز ها با‌توجه به برندی که تولید می شوند کیفیت و‌عملکرد متفاوتی دارند. بهترین مارک های اسموتی ساز، پارس خزر، پاناسونیک، فیلیپس، بوش و… هستند.

 

اسموتی ساز چیست؟

 

قیمت اسموتی ساز

اسموتی ساز ها با توجه به کیفیت و‌کارایی بالایی که دارند،قیمت خیلی مناسبی دارند و‌به راحتی می توانید آن را خریداری کنید. تنها کافی است که وارد سایت ما یعنی گزینگ کالا شوید، و دستگاه خود را با یک‌ کلیک‌ خریدلری کنید. قیمت ها بر روی محصول درج شده است و می توانید با کیفیت ترین اسموتی ساز ها را در گزینگ کالا خریداری کنید.

مخلوط کن و شیکر شارژی بنس مدل BJ-B50C

مخلوط کن و شیکر لیوانی شارژی بنس مدل BJ-B50C یکی از جدیدترین محصولات برقی بازار است که نوشیدنی ها و اسموتی های سالم را در کمترین زمان برای شما آماده می کند. در عین حال که این محصول به عنوان یک مخلوط کننده عمل می کند، قابلیت استفاده به عنوان لیوان را نیز دارد. با استفاده از این دستگاه می توانید لیست کاملی از نوشیدنی ها را تهیه نمایید. موتور میکسر برقی بنس دارای توان ۲۱۰ الی ۳۱۶ وات است که توان کمتر برای رنگ سفید آن و توان بالاتر برای رنگ مشکی می باشد. مشخصات دیگر این میکسر برقی میوه به صورت ظرفیت لیوان ۶۰۰ml، باتری ۶۰۰۰ma، تیغه فولادی ضدزنگ، زمان شارژ ۴ ساعت می باشد.

برای مشاهده ی امکانات و قیمت به روز مخلوط کن و شیکر شارژی بنس مدل BJ-B50C روی لینک محصول کلیک نمایید.

اسموتی ساز شارژی بنس مدل BJ-B50R

شیکر و اسموتی ساز شارژی بنس مدل BJ-B50R یکی از جدیدترین و کاربردی محصولات برند BENESS است که با قیمت مناسب و گارانتی ۲۴ ماهه به بازار ارائه می گردد. این محصول با عنوان مخلوط کن لیوانی، شیکر بدنسازی و میکسر برقی میوه نیز شناخته می شود که اشاره به کاربرد های آن دارد. شما با استفاده از اسموتی ساز شارژی می توانید بیرون از منزل و به راحتی نوشیدنی های دلخواه خود را تهیه نمایید. وزن سبک و ابعاد آن باعث شده است تا به راحتی بتوان آن را حمل کرد و به مسافرت یا باشگاه برد. توان موتور این شیکر ۲۱۰-۳۱۶ وات است که توان کمتر برای رنگ سفید و توان بیشتر برای رنگ مشکی آن می باشد. تیغه های این دستگاه بسیار تیز هسند و از جنس فولاد ضد زنگ می باشند. 

برای مشاهده ی امکانات و قیمت به روز اسموتی ساز شارژی بنس مدل BJ-B50R روی لینک محصول کلیک نمایید.

 

دیدگاه کاربران
4 دیدگاه
 • ناشناس ۱۷ تیر ۱۴۰۳ / ۱۲:۵۰ ب٫ظ

  بهترین مارک برای اسموتی ساز ایرانی کدومه؟

  • گلناز ابراهیمی ۱۹ تیر ۱۴۰۳ / ۱۱:۳۲ ق٫ظ

   ما اسموتی ساز برند بنس را داریم که از لحاظ کیفیت عالی هست و درصد رضایتش بالاست

 • ناشناس ۳ تیر ۱۴۰۳ / ۱:۲۷ ب٫ظ

  اسموتی ساز قیمت مناسب و با کیفیت که بشه برای باشگاه هم استفاده کرد چه مدلی رو پیشنهاد می دید؟

  • گلناز ابراهیمی ۵ تیر ۱۴۰۳ / ۹:۳۵ ق٫ظ

   دوست عزیز اسموتی ساز بنس جزء پرفروش ترین اسموتی سازهای بازار هست و قیمت مناسبی هم داره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *