خردکن استیل بهتره یا شیشه ای؟

خردکن استیل بهتره یا شیشه ای؟

 خردکن استیل بخریم بهتره یا شیشه ای

از مهم ترین سوالاتی که  در هنگام خرید خردکن برقی پرسیده می شود این است که خردکن استیل بخریم بهتره یا شیشه ای؟ انتخاب خردکن برقی بستگی به سلیقه شما دارد که می خواهید کدام نوع را خریداری کنید. خردکن های برقی بدنه استیل و شیشه ای هر یک دارای مزیت هایی هستند و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. از نظر کارایی هر دو شبیه به هم عمل می کنند و بهترین مواد را برای شما خرد می کنند. با توجه به تکنولوژی که برای تولید کردن خردکن در نظر می گیرند هر بار به بهتر بودن خردکن ها افزوده می شود.

خردکن برقی  توانسته است در مدت زمان بسیار کمی طرفداران بسیار زیادی پیدا کند. خردکن برقی دست کمی از چرخ گوشت ندارد و همانند یک سبزی خردکن و غذاساز نیز عمل می کند. یک خردکن پر قدرت می تواند به جای همه دستگاه هایی که در آشپزخانه از آن استفاده می کنید مفید باشد. خردکن برقی را می توانید یکی از مهم ترین لوازم خرید جهیزیه در نظر بگیرید. در این مقاله می خواهیم شما را برای خرید خردکن برقی بدنه استیل و یا بدنه شیشه ای راهنمایی کینم تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید.

کاربرد خردکن برقی

خردکن های برقی شیشه ای و استیل دارای مزایایی هستند و هر یک در نوع خود عالی هستند. دستگاه های خردکن بدنه استیل  دارای بدنه ای بسیارمقاوم  هستند  و بدنه آن ها نشکن است. خردکن بدنه استیل برای کسانی که ترس از افتادن و شکستن خردکن خود را دارند می توان بهترین انتخاب باشد. معمولا مخزن خردکن های بدنه استیل از شیشه های بزرگتر است و ظرفیت بیشتری دارند. با خرید خردکن استیل میتوانید میزان مواد بیشتری را خرد کنید. خردکن بدنه استیل تنها مزیتی که ندارد این است که نمی توان محتویات داخل آن را مشاهده کرد. داخل مخزن خردکن استیل دیده نمی شود  و باید هر بار درب آن را بردارید تا متوجه شوید که تا چه حد مواد شما آماده شده است.

درب و موتور هر دو نوع خردکن از هم جدا می شوند و به راحتی می توانید آن را بشویید. موتور خردکن ها به دلیل اینکه یک قسمت جدا است هیچ گونه آسیبی در اثر شستن نمی بیند. با استفاده از خردکن برقی شیشه ای می توانید یه راحتی داخل مخزن را مشاهده کنید . محتویات درون آن را ببینید. با این ویژگی خردکن شیشه ای می توانید هر اندازه که خواستید مواد را خرد کنید و لازم نیست هر بار درب خردکن را بردارید. خردکن های شیشه ای نیز از بهترین مواد برای ساخت بدنه آن استفاده می شود اما امکان شکستن بدنه به دلیل پیرکس بودن وجود دارد. این خردکن قابل شستن است و میتوانید بدون اینکه آسیبی به موتور آن برسد آن را تمیز کنید.

انتخاب خردکن استیل یا پیرکس شیشه ای

همانطور که در بالا به مزیت های خردکن های برقی استیل و شیشه ای اشاره کردیم هر دو محصول عالی هستند و می توانید با توجه به سلیقه خود یکی از مدل ها را انتخاب کنید. ظرفیت خردکن های استیل نسبت به خردکن های شیشه ای بیشتر است بنابراین در هنگام خرید باید به این نکته نیز توجه کنید که تا چه میزان از دستگاه استفاده می کنید. اینکه خانواده شما چند نفره است در تصمیم گیری شما میتواند دخیل باشد.  باید از خودتان بپرسید که تا چه میزان از خردکن استفاده می کنید و می خواهید ظرفیت آن چه اندازه باشد. اگر خانواده شما ۲ الی ۵ نفره است خردکن های پیرکس انتخاب بهتری برای شما خواهد بود و می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

اگر خردکن را برای استفاده روزمره خود می خواهید باید دستگاهی را خریداری کنید که جمع و جور باشد تا بتوانید به راحتی آن را حمل کنید. خردکن های پیرکس شیشه ای به دلیل اینکه بسیار جمع و جور هستند و برای خانواده ای تا ۵ نفر مناسب هستند گزینه خیلی خوبی برای خرید هستند. اگر خانواده شما پر جمعیت است و یا مشغول کاری در منزل هستید و یا کافه و رستوران دارید خردکن های بدنه استیل می توانند به شما کمک زیادی کند. این خردکن ها دارای ظرفیت بیشتری هستند و تهیه مواد برای ۱۰ نفر را به راحتی ساپورت می کنند. این خردکن ها به دلیل اینکه به یکباره مواد را برای شما خرد می کنند در وقت شما  نیز صرفه جویی میکنند. اما در خردکن های شیشه ای به دلیل ظرفیت  کمی که دارند برای خانواده پر جمعیت باید طی چند مرحله خردکردن را انجام دهید.

برای جهیزیه عروس خردکن استیل بهتره یا شیشه ای

اگر قصد خرید جهیزیه دارید و می خواهید بهترین دستگاه خردکن را برای خانه خود خریداری کنید؛ باید نکاتی را در نظر بگیرید و با توجه به انتظاراتی که از محصول دارید دستگاه را خریداری کنید. خردکن می تواند بهترین جایگزین چاقو، سبزی خردکن، چرخ گوشت و …باشد. بنابراین اگر در طول روز مشغول آشپزی هستید و باید با همه این محصولات سر و کار داشته باشید خرید خردکن را نباید فراموش کنید. همانطور که گفتیم خردکن های پیرکس برای استفاده روزمره مناسب تر هستند و به راحتی شسته می شوند.

خردکن به دلیل اینکه طرز استفاده بسیار راحتی  دارد ممکن است در طول روز استفاده زیادی از آن شود بنابراین باید یک خردکن مقاوم خریداری کنید. این خردکن ها را میتوانید به راحتی حمل کنید و در کمترین زمان تمیز کنید. این خردکن ها از ۱ لیتر تا ۳ لیتر در بازار موجود هستند. خردکن پیرکس شیشه ای  از جنس پیرکس می باشند که از دو لایه مقاوم ساخته شده اند و تنها در صورتی شکسته  می شوند که از یک ارتفاع بلند از دست شما به زمین برخورد کند. این خردکن ها از ۳ تیغه تا ۴ تیغه در بازار موجود هستند.

 

برای جهیزیه عروس خردکن استیل بهتره یا شیشه ای

 

توان موتور خردکن شیشه ای و استیل چقدر است؟

 خردکن های بدنه استیل و شیشه ای در توان موتور تفاوت زیادی با یک دیگر ندارند و تقریبا در یک اندازه تولید می شوند. توان موتور خردکن بدنه استیل معمولا بیشتر از خردکن بدنه شیشه ای می باشد. هر اندازه که توان موتور خردکن ها بیشتر باشد مواد را با قدرت بیشتری برای شما خرد می کند. میزان توان خردکن نشانه قدرت خردکن است و با خردکن توان موتور مناسب می توانید انواع  گوشت، سبزیجات و سبزی را به راحتی خرد کنید.

گیربکس خردکن

باید گیربکس خردکن ها از نوع فلزی و یا پلاستیک فشرده مقاوم باشد. گیربکس فلزی گزینه خیلی بهتری است زیرا در مدت زمان طولانی از بین نمی رود و ساییده نمی شود. این نوع گیربکس ها در هنگام خردکردن مواد سخت دچار شکستگی نمی شوند و می توانند سال های زیادی برای شما کار کنند. در هنگام خرید حتما به جنس گیربکس خردکن توجه کنید.

هولوگرام خردکن برقی

از دیگر نکاتی که در هنگام خردکن چه استیل و چه شیشه ای که باید به آن توجه کنید اصل بودن هولوگرام آن است. باید محصول شما برچسب داشته باشد زیرا این روز ها خردکن های فیک در بازار بسیار هستند. خردکن های فیک کارایی زیادی نخواهند داشت و در مدت زمان خیلی کمی می سوزند و قابل استفاده نخواهند بود. به همین دلیل باید خردکن را از یک برند مشخص و معروف خریداری کنید.

داشتن گارانتی خردکن

اگر می خواهید محصول شما امنیت داشته باشد و با خیال راحت از آن استفاده کنید باید حتما خردکنی خریداری کنید که دارای گارانتی باشد. به دلیل اینکه محصول شما یک دستگاه برقی است باید از نظر امنیت در رده بالایی باشد. با داشتن گارانتی خیالتان راحت می شود که در صورت سوختن و یا شکستگی می توانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید. گارانتی داشتن محصول به این معنا است که می توانید محصول خود را تعمیر و یا تعویض کنید و دیگر نگران امنیت خود نخواهید بود. اگر گارانتی نداشته باشد هزینه ای که شما کرده اید هدر می رود و باید دوباره برای خرید محصولی جدید هزینه کنید.

 

راهنمای استفاده از خردکن

 

راهنمای استفاده از خردکن

طرز استفاده از خردکن بسیار راحت است و دردسر زیادی ندارد و با همان بار اول می توانید طرز استفاده از آن را یاد بگیرید. در ابتدا خردکن را از جعبه بیرون بیاورید و بهتر است که بدنه و تیغه های آن را برای بار اول استفاده بشویید. حال قطعات را به خوبی خشک کنید و سپس قطعات آن را به درستی در جای خود قرار می دهید. در هنگام متصل کردن قطعات مراقب باشید که دچار آسیب نشوید. بهتر است کودکانتان را از این محصول دور نگهدارید و آن را در جایی قرار دهید که به آن دسترسی نداشته باشند.

تیغه های خردکن تیز هستند و اگر مراقب نباشید ممکن است دچار آسیب شوید. مواد غذایی که می خواهید خرد کنید را آماده کنید و به برش های مناسب برش بزنید. مواد را داخل خردکن بریزید و خردکن را که به صورت پالس فشاری هستنند، فشار دهید و در هر اندازه که می خواهید خرد کنید.

خردکن حرفه ای ۶ لیتری راف RAF مدل R.7008

خردکن استیل ۶ لیتری راف مدل R.7008 یکی از با کیفیت ترین محصولات ایتالیا است که در دسته غذاساز و خردکن برقی قرار دارد، به عنوان سبزی خرکن نیز از این خردکن حرفه ای استفاده می نمایند. ظرفیت کاسه این خردکن ۶ لیتر میباشد، جنس بدنه و کاسه این خردکن برقی از استیل ساخته شده است. جنس درپوش دستگاه نیز پلاستیک میباشد خردکن راف دارای ۱ تیغه ۴ پره و ۱ تیغه دو پره است، جنس تیغه های این دستگاه کاربردی از استیل ضد زنگ است. ظاهر شیک و زیبایی این خردکن باعث جذابیت بیشتر آشپزخانه شما عزیزان میشود. این خردکن توسط جریان برق کار می کند، این دستگاه کاملا ایمنی طراحی شده است و خطری را برای دستان شما عزیزان ندارد. خرید خردکن برقی برای هر آشپزخانه ای کاملا ضروری است. خردکن حرفه ای راف به عنوان غذاساز نیز کارایی دارد. 

برای مشاهده ی امکانات و قیمت به روز خردکن حرفه ای ۶ لیتری راف RAF مدل R.7008 روی لینک محصول کلیک نمایید.

خردکن برقی بونیتو مدل CH-400

خردکن بونیتو یکی از محصولات بسیار با کیفیت ایتالیا است که در دسته غذاساز و خردکن قرار گرفته است. میتوانید با استفاده از این خردکن انواع کارهای خرد نمودن سبزیجات و گوشت و میوه و… را انجام دهید. این خردکن از ظاهر بسیار شیک و زیبایی بهره مند میباشد ظاهر زیبایی این خردکن جذابیت خاصی را به آشپزخانه لوکس شما هدیه میدهد. خردکن برقی بونیتو با جریان برق شروع به خرد نمودن انواع سبزیجات و میوه و گوشت و … می نمایید. استفاده کردن از این خردکن کاملا ایمنی است و نیازی نیست که بترسید کاملا ایمنی طراحی شده است. توان این خردکن برقی ۴۰۰ وات و ظرفیت کاسه آن ۳ لیتر میباشد. دارای ۴ تیغه دو لبه و تیز است که از جنس استیل ضد زنگ هستند. این خردکن دارای ۳ حالت تنظیم سرعت متفاوت است. برای اطلاع از قیمت خردکن بونیتو و سایر مشخصات آن تا آخر متن با ما همراه باشید.

برای مشاهده ی امکانات و قیمت به روز خردکن برقی بونیتو مدل CH-400 روی لینک محصول کلیک نمایید.

دیدگاه کاربران
4 دیدگاه
 • ناشناس ۸ آبان ۱۴۰۲ / ۴:۱۰ ب٫ظ

  خردکن برقی پارس خزر رو موجود دارید ؟

  • گلناز ابراهیمی ۱۸ آبان ۱۴۰۲ / ۱۱:۲۴ ق٫ظ

   بله خردکن برقی پارس خزر موجود هست می تونید خریداری فرمایید بزگوار

 • ناشناس ۳ آبان ۱۴۰۲ / ۹:۲۸ ق٫ظ

  بهترین خردکن برقی بازار از نظر شما کدومه ؟

  • گلناز ابراهیمی ۳ آبان ۱۴۰۲ / ۱۰:۲۳ ق٫ظ

   در این مقاله پرفروش ترین خردکن های برقی رو معرفی کردیم دوست عزیز

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *