بهترین مارک اجاق گاز مبله را برای آشپزخانه انتخاب کن!

راهنمای خرید بهترین اجاق گاز مبله

راهنمای خرید بهترین مارک اجاق گاز مبله

یکی از لوازم آشپزخانه ای که همیشه قابل استفاده بوده و هر بار با مدل جدید تری وارد بازار می شود اجاق گاز می باشد. اجاق گاز از آن دسته لوازمی است که در همه خانه ها لازم است و از لوازم ضروری می باشد. یک نوع اجاق گازی وجود دارد که طراحی و شکل آن ها شبیه به اجاق گاز فردار می باشد. بسیاری از افراد به آن اجاق طرح فر نیز می گویند اما این نام گذاری اشتباه است. در مقابل اجاق گازی نیز وجود دارد که فردار است، بنابراین به این نوع اجاق گاز، اجاق گاز مبله می گویند. در این مطلب قصد داریم در مورد بهترین مارک اجاق گاز مبله صحبت کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. اجاق گاز مبله نوعی اجاق گاز است که به صورت ایستاده در کنار کابینت ها قرار داده می شود.

انواع اجاق گاز مبله

اجاق گاز های مبله انواع مختلفی دارند که افراد با توجه به سلیقه و نیاز خود یکی از آن ها را خریدرای می کنند. به سه دسته اجاق گاز رومیزی، اجاق گاز ایستاده و اجاق گاز توکار تقسیم می شوند. این اجاق گاز ها به دو صورت گازی و برقی نیز کار می کنند. دارای جنس صفحه های متفاوتی نیز هستند که به آن ها استیل، شیشه ای، سرامیکی و ترکیب شیشه و جنس های دیگر می گویند. 

اجاق گاز مبله برقی 

اجاق گاز های برقی از جدیدترین نوع های اجاق گاز می باشند که جدیدا وارد بازار شده اند و طرفدارن زیادی پیدا کرده اند. این اجاق گاز ها ظاهری بسیار شیک دارند و به صورت لمسی و دیجیتالی که بر روی صفحه قرار دارد کار می کنند. از ویژگی های اجاق گاز های برقی که می توان به آن اشاره کرد پخت و پز سریع غذا ها است. این اجاق گاز ها معایبی نیز دارند که اگر برقی قطع شود هیچ کارایی ندارند و ممکن است باعث هزینه بیشتر برق نیز شوند. 

اجاق گاز مبله با صفحه شیشه ای

این نوع اجاق گاز ها دارای صفحات شیشه ای هستند که نسبت به اجاق گاز های با صفحه استیل از مقاومت کمتری برخوردرا هستند. جنس شیشه های این نوع اجاق گاز ها از نشکن ساخته می شوند و به راحتی تمیز می شوند. بیشتر صفحه های شیشه با رنگ مشکی موجود هستند. خوبی این نوع جنس این است که رد روغن و غذا به جا نمی ماند. از معایب صفحه شیشه ای به دلیل ظریف بودن این است که باید زود به زود آن را تمیز کنید.

 

راهنمای خرید بهترین اجاق گاز مبله

 

نکات مهم برای خرید بهترین مارک اجاق گاز مبله

نکات مهمی در خرید اجاق گاز وجود دارد که باید قبل از خرید به آن توجه کنید تا بتوانید بهترین محصول را خریدرای کنید. در ادامه مطلب نکات مهمی را برای شما بازگو می کنیم.

جنس بدنه : اجاق هایی که جدیدا تولید می شوند دارای دونوع جنس بدنه هستند که به آن ها لعابی و استیل می گویند. اجاق گاز های بدنه استیل همانطور که از نامشان معلوم است از استیل ساخته  شده اند. اجاق گاز هایی که از نوع لعابی هستند دارای رنگ بندی زیادی هستند و جنس بدنه آن ها لعاب حرارت دیده می باشد. مدل هایی که از استیل ساخته شده اند مقاوم تر هستند و طول عمر بیشتری خواهند داشت.  اجاق گاز هایی با جنس استیل در برابر آب و هوای مرطوب مقاوم و ماندگار تر هستند و به هنگام تمیز کاری نیز به راحتی تمیز می شوند.

جنس صفحه اجاق گاز

از دیگر نکات در هنگام خرید بهترین مارک اجاق گاز مبله توجه کردن به جنس صفحه می باشد که دارای جنس های مختلفی هستند. اجاق گازها صفحه هایی با جنس های شیشه، لعابی و استیل در بازار موجود هستند. هر یک از این جنس ها داراتی زیبایی های خاص خود هستند و هر کسی با توجه به سلیقه خود می تواند یکی از مدل ها را خریداری کند. بهترین نوع جنس برای صفحه اجاق گاز استیل می باشد که از مقاومت بیشتری برخوردار هستند. جنس استیل بهتر تمیز می شود و رد کثیفی نیز بر روی ان جا نمی ماند. یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید این است که کدام مدل به آشپزخانه شما می آید.

 

بهترین مارک اجاق گاز مبله را برای آشپزخانه انتخاب کن!

 

 تعداد شعله اجاق گاز باید چقدر باشد

 موضوعی که خیلی واضح است این است که هر چقدر تعداد شعله های اجاق گاز بیشتر باشد راحت تر می توانید از آن استفاده کنید.  تعداد شعله های اجاق گاز مبله بین ۴ تا ۷ شعله می باشد. که می توانید با توجه به فضای آشپزخانه و سلیقه خود تعداد مناسب را خریداری کنید. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیاز هر خانواده ای اجاق گاز های بسیار زیبا و متنوعی تولید شده است که شعله های آن به دو صورت جرقه برقی و گازی روشن می شوند. تنوع در تعداد و نوع شعله ها بسیار زیاد است و برای هر نوع سبلیقه ای مدل وجود دارد.

شعله های بزرگ در وسط قرار دارند. اجاق گاز هایی خریداری کنید که دارای شعله هایی با اندازه های متفاوت باشد تا بتوانید از شعله هایی با خروجی متفاوت داشته باشید.  با استفاده از اندازه شعله های متفاوت می توانید از تعداد قابلمه هایی با اندازه های متفاوت استفاده کنید.

صفحه نمایش اجاق گاز

اجاق گاز های مبله ای که جدیدا تولید می شوند دارای صفحه نمایش هایی هستند که جلوه بسیار زیبایی به اجاق گاز می دهند. این صفحه نمایش ها برای نشان دادن وضعیت آلارم، کنترل سیستم و خطاهای اجاق است و تنها برای نشان دادن جهت نمایش وضعیت و ساعت نیست. در مدل های یپیشرفته تر صفحه نمایش ها دارای سیستم کنترل مخصوص برای هر شعله را زمان بندی کرده اند. بنابریان در هنگام خرید به صفحه نمایش توجه کنید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

 

صفحه نمایش اجاق گاز

 

فندک اتوماتیک در اجاق گاز های مبله

اجاق گاز های قدیمی به وسیله فندک با کبریت روشن می شدند. کم کم فندک های نیمه اتوماتیک به اجاق گاز ها اضافه شد که با فشار دادن یک دکمه و چرخاندن ولوم گاز شعله روشن می شد. اجاق گاز هایی که جدیدا تولید می شوند دارای فندک تمام اتوماتیک هستند و چرخاندن ولوم گاز فندک شروع به کار کرده و اجاق گاز روشن می شود. فندک اتوماتیک می تواند آشپزی و کار کردن را آسانتر کند.

 وجود ترموکوپل در اجاق گاز

یکی از مهم ترین قسمت هایی که جدیدا به اجاق گاز ها اضافه شده وجود ترموکوپل در آن می باشد. ترموکوپل به سیستمی می گویند که اگر گاز موقتا قطع شود و شعله ها خاموش شوند سیستم ترموکوپل ایمنی را فراهم می کند و گاز را قطع می کند. اگر مایعی بر روی شعله ها ریخته شود و باعث خاموشی شود چون گاز در جریان است و ممکن است خطراتی داشته باشد سیستم ترموکوپل مانع از این اتفاق می شود. بنابراین به ترموکوپل داشتن اجاق گاز توجه زیادی کنید زیرا ایمنی اجاق شما را بالا برده و از بروز خطرات جلوگیری می کند.

اندازه اجاق گاز را در نظر بگیرید

اندازه اجاق گاز از نکاتی است که باید به آن توجه زیادی شود زیرا بایدطبق اندازه آشپزخانه و جایی که قرار است اجاق گاز را در آن جا قرار دهید بستگی دارد. اجاق گازی که بزرگ است برای یک آشپزخانه کوچک مناسب نیست و برعکس اجاق گاز کوچک نیز در یک آشپزخانه بزرگ کار ساز نخواهد بود. اجاق گاز های مبله در اندازه و سایز های مختلفی موجود هستند. رنگ بندی این اجاق گاز ها نیز زیاد است و م یتوانید به دلخواه یکی را خریداری کنید.

روی دوام تمرکز کنید

وسایل آشپزخانه به دلیل اینکه در محلی هستند که دارای رطوبت می باشند باید بسیار مقاوم باشند. باید جنسی انتخاب کنید که ضد زنگ باشد. اجاق گازی انتخاب کنید که تغییر رنگ ندهد و بتوانید در مدت طولانی از آن استفاده کنید. باید در هنگام خرید به این نکته توجه کنید که شما هر سال نمی توانید برای خرید اجاق گاز هزینه کنید بنابراین باید به جنس آن دقت زیادی کنید.

اجاق گاز فردار ۵ شعله اسنوا مدل SGC5-6122

اجاق گاز فردار ۵ شعله اسنوا مدل SGC5-6122 در رنگ سفید موجود میباشد این اجاق کاربردی دارای ۵ شعله کاربردی در اندازه های مختلف است. یکی از مشخصاتی که باید هنگام خرید به آن توجه فرمایید ابعاد اجاق گاز است. ابعاد اجاق گاز فردار ۵ شعله اسنوا مدل SGC5-6122 دارای ارتفاع ۸۶، عرض ۹۰، عمق ۶۰ سانتی متر است. ولوم شعله های اجاق اسنوا از جنس باکالیت است و دارای بدنه بسیار محکم و مقاومی است. اجاق گاز اسنوا دارای یک فر کاملا مجهز است این فر نیز دارای ۲ جوجه گردان و ۲ سینی و شلف فر است. از دسته ویژگی های مثبت این اجاق گاز قدرت بالا و حرارت آن است. با داشتن این اجاق گاز دیگر لازم نیست که نگران پخته نشدن غذا باشید. با استفاده از جوجه گردان اجاق اسنوا میتوانید همزمان ۲ جوجه را در فر آماده نمایید. 

برای مشاهده ی امکانات و قیمت به روز اجاق گاز فردار ۵ شعله اسنوا مدل SGC5-6122 روی لینک محصول کلیک نمایید.

اجاق گاز طرح فر گلدفراست مدل ۳۲۵

قبل از نصب اجاق گاز مطمئن شوید که شرایط نوع گاز و فشار تنظیم وسیله با آن سازگار باشد. شرایط تنظیم این وسیله روی پلاک مشخصات آورده شده است. این دستگاه به یک مسیر تخلیه محصولات احتراق وصل نمی شود باید مطابق مقررات جاری نصب شود. پرفروش ترین اجاق گاز موجود در بازار اجاق گاز ۵ شعله طرح فر گلدفراست مدل ۳۲۵ میباشد که از طراحی و قیمت بسیار مناسبی برخوردار میباشد. این اجاق گاز در رنگ سفید و سیلور موجود است و دارای ۵ شعله با اندازه های متفاوت است. جنس بدنه بسیار محکم و مقاومی را دارا میباشد از آلومینیوم ساخته شده است. داخل اجاق دو طبقه برای قرار دادن وسایل طراحی شده است همچنین از یک کشو طبقاتی نیز برخوردار میباشد. درب این دستگاه از دستگیره استیل بهره مند است. درب آن نیز شیشه ای میباشد.

برای مشاهده ی امکانات و قیمت به روز اجاق گاز طرح فر گلدفراست مدل ۳۲۵ روی لینک محصول کلیک نمایید.

 

مارک های مختلف را مرور کنید

خرید از برند های معتبر می تواند در افزایش طول عمر محصول تاثیر بسزایی داشته باشد. گاهی خرید محصولی که گران قیمت است دلیل بر این نمی شود که محصول خوبی الست و یا برعکس. می توانید با کمی تحقیق برند هایی که معروف و دارای قیمت مناسبی هستند  را پیدا کنید. با خرید از برند های معروف خیالتان از بابت گارنتی، جنس و امنیت محصول راحت خواهد بود. اینکه بخواهید محصول با کیفیت با قیمت بالایی خریداری کنید بهتر از این است محصول یبا کیفیت خریدار یکنید و هر سال ان را تعمیر و یا تعویض کنید.

نکاتی برای خرید اجاق گاز مبله

 •  در هنگام خرید به این نکته توجه کنید که اجاق گازی خریداری کنید که تمیز کردن آسان باشد. سخت تمیز کردن اجاق گاز باعث می شود علاقه ای به استفاده از آن نداشتهباشید و میل به آشپزی را در شما کم کند.
 • اجاق گازی که سینی آن لبه داشته باشد باعث می شود تا د رصورت سر فتن غذا زمین و اطراف ان کثیف نشود.
 • مناسب بودن اجاق گاز با فضای آشپزخانه باعث می شود آشپزخانه شما مرتب تر و زیباتر دیده شود.
 • اجاق گازی را خریداری داری کنید که شعله های زیاد و متفاوتی داشته باشد تا بتوانبد هر نوع قابلمه ای را روی آن قرار دهید.
 • خرید اجاق گازهای دارای فندک اتوماتیک یا ترموکوپل دار می تواند یک انتخاب عالی باشد زیرا باعث ایمنی اجاق گاز و محیط خانه شما می شود.
 • به گارانتی و خدمات پس از فروش محصول توجه زیادی کنید تا در هنگام بروز مشکل بتوانید آن را تعمیر ویا تعویض کنید.
 • خرید از برندهای مطمئن می تواند خیالتان را از بابت محصول خریدار یکند زیرا می دانید اگر مشکلی پیش آید می توانید روی آن شرکت حساب کنید.

راهنمای خرید اجاق گاز

مشخصات بهترین مارک اجاق گاز فر مبله

خرید اجاق گاز فر دار می تواند در کاهش هزینه ها تاثیر زیادی داشته باشد زیرا می توانید به جای خرید دو محصول یک محصول عالی را خریداری کنید. اجاق گاز فردار برای پخت انواع شیریرنی، کیک، گوشت و انواع غذاهای فسفودی مناسب باشد. این نوع اجاق گاز نیز مبله به حساب می آید و باید در هنگام خرید آن نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید مدت طولانی از آن استفاده کنید. برای خرید اجاق گاز مبله فردار به نوع استفاده ای که قرار است از فر داشته باشید توجه کنید. قیمت اجاق گاز فردار مبله از اجاق گاز مبله بیشتر است.

جنس شبکه‌های شعله

توجه کردن به جنس شبکه های اجاق گاز بسیار مهم است زیرا اگر جنس آن ها مناسب نباشد تمیز کردن آن ها سخت می شود و ممکن است زود خراب شوند. باید در برار حرارت بسیار مقاوم باشند تا با خال راحت ظروف را روی ان قرار دهید. تمیز کردن این شبکه ها کار سختی است بنابراین بایدجنسی باشند که بتوانید به راحتی چربی ها و مواد را از روی ان پاک کنید.

برنامه های آشپزی مختلف

اجاق گاز فردار قابلیت پخت و بریانی کردن انواع غذا ها را دارد که می توانید با توجه به نیاز و بودجه خود مدلی را می خواهید خریداری کنید. اجاق گاز هایی که دارای فن کانوکشن هستند برنامه هایی برای پخت و بریان کردن مواد غذایی دارند که با استفاده از این فن کانوکشن المنت های حرارتی اجاق گاز فعال می شوند. بسیاری از اجاق گاز ها از قبل برای پخت انواع مرغ، گوشت،کیک، شیرینی و پیتزا برنامه ریزی شده اند.

دراور یا کشوهای پایینی

اجاق گاز هایی نیز تولید شده اند دارای کشو هایی در پایین هستند. بسیاری از کشوهایی که طراحی شده اند برای پخت غذا طراحی شده اند و برخی هم برای گذاشتن مواد طراحی شده اند. بنابراین می توانید از فضای داخل کشو ها برای پختن و بریانی کردن مواد غذایی استفاده کنید. در این فضاها قابلیت تنظیم دما وجود دارد و میتوانید با توجه به نوع غذا دما را تغییر دهید. از کشوی برخی از مدل های اجاق گاز  برای گرم نگهداشتن مواد غذایی استفاده می شود. برخی دیگر نیز وجود دارند که کشوی پایینی عملکرد سرخ کردن را انجام می دهد و برای سرخ کردن مئواد غذایی تعبیه شده است.

فن کانوکشن در اجاق گاز مبله فر دار

این فن هایی که در اجاق گاز ها کار گزاری می شوند به به پخش شدن جریان هوا کمک زیادی می کند. فن ها گرمای داخل اجاق گاز را توزیع و هوای گرم را به جریان در می آورند این کار باعث می شود که غذا به طور یکسان و متوازن پخته شود. اگر از آن دسته از افراد هستید که علاقه زیادی به پخت کیک و شیرینی دارید اجاق گازی تهیه کنید که دارای فن کانوکشن باشد. اجاق گاز های که دارای فن کانوکشن هستند قیمت های متفاوتی دارند. اجاق گاز هایی با فن اروپایی یا واقعی نیز موجود هستند که دارای یک النت حرارتی د رکنار فن خود هستند و باعث گرم شدن هوا در هنگام کار کردن می شوند.

کیفیت و استاندارد

اجاق گاز ها از آنجایی که استفاده زیادی از آن می شود و با برق و گاز در ارتباط است باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد. باید ایمنی بالایی داشته باشد تا برای افراد ایجاد خطر نکند. برای اینکه بتوانید از خطارت جلوگیری کنید سعی کنید از برند و فروشگاه های معروف خرید خود را انجام دهید. به گارانتی محصول توجه زیادی کنید تا بتوانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید. از معایبی که اجاق گاز برقی نسبت به اجاق گاز گازی دارد و باعث شده است طرفداران زیادی پیدا کند را برای شما خواهم گفت تا بتوانید خرید خود را با دقت بیشتری انجام دهید. یکی از دلایل آن مصرف برق زیاد اجاق گاز می باشد که باعث شده اجاق گاز گازی طرفداران زیادی داشته باشد.

مشکلی که اجاق های برقی دارند این است که هنگام روشن بودن اجاق و المنت های ان هیچگونه علائمی بر روی دستگاه مشاهده نمی شود و همین برای کودکان و حتی بزرگسالان می تواند یک آسیب جدی باشد. مشعل های اجاق گازی حرات و آتش را به صورت یک نواخت پخش می کنند این در حالیست که اجاق های برقی به دلیل نامتقارن بودن المنت ها حرارت را به طور یک  نواخت پخش نمی کنند. اجاق های گازی قابلیت و توانایی گذاشتن هر نوع قبلمه ای را دارند اما اجاق های برق برعکس عمل م یکنند و فقط باید قابلمه های مخصوصی را روی آن ها قرار داد.

به طرح و ابعاد اجاق گاز دقت کنید

توجه کردن به رنگ، طرح و ابعاد اجاق گاز از مواردی است که نبادی فراموش شود. اجاق گاز ها به دلیل اینکه تنوع زیادی در رنگ و طرح و ابعاد دارند، باید بسته به نوع دکوراسیون خانه وآشپزخانه خود آن را خریدرای کنید. سعی کنید اجاق گاز هایی را خریداری کنید که دارای شعله هایی ردیفی، مربعی و یا شعله های با طرح هندسی باشند. اندازه اجاق گاز نیز به به عواملی چون متراز آشپزخانه، میزان پخت و پز و جمعیت خانواده بستگی دارد. به طول و عرض اجاق گاز توجه زیادی کنید تا از نظر کوچکتر و بزرگتر دچار مشکل نشوید.

اجاق گاز های با قابلیت خاموش شدن اتومات وارد بازار شده اند تا بتوانید بدون هیچ نگرانی غذای خود را بر روی آن قرار دهید و از سوختن ان هراسی نداشته باشید. جدیدا مدل هایی طراحی شده اند که قابلیت متصل شدن به وای فای را دارند و می توانید از راه دور اجاق گاز خود را کنترل کنید. این قابلیت برای کسانی که شاغل هستند بسیار مناسب است  تا بتوانند بدون دغدغه در منزل هم به کارشان برسند.

اجاق گازی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شود

اجاق گاز هایی که دارای شعله پخش کن هستند تمیز کردن آن ها کار راحتی است. دلیلی این کار این است که اگر غذا سر برود وارد محفظه نمی شود و با تمیز کردن سینی گاز، اجاق گاز تمیز می شود. بنابراین خرید اجاق گاز هایی که دارای شعله پخش کن نیستند توصیه نمی شود زیرا اجاق گاز هایی که رویه و یا شعله پخش کن ندارند به سختی تمیز می شوند. می توانید از مواد شوینده مناسب جهت تمیز کرده اجاق گاز خود استفاده کنید تا به جنس بدنه اجاق گاز آسیبی وارد نشود و بتوانید مدت زمان طولانی تری از آن استفاده کنید.

 

اجاق گازی را انتخاب کنید که به راحتی تمیز شود

 

گارانتی اجاق گاز را در نظر داشته باشید

ا زموضوعاتی که بسیار مهم است و هر فردی باید در هنگام خرید لوازم خانگی به آن توجه کند داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. سعی کنید ا زفروشگاه های معتبر شهر خود محصول را خریداری کنید و از برند معروفی باشد. اجاق گاز به دلیل استفاده زیادی که از آن می شود باید ایمنی بالایی داشته باشد تا هیچ گونه خطری شما را تهدید نکند. با استفاده از گارانتی وخدمات پس از فروش می توانید در صورت نارضایتی از محصول آن را تعمیر و یا تعویض کنید. گارانتی ها معمولا بین ۱۲ ماه تا ۲۴ ماه می باشد. گارانتی تضمین می کند که خرابی احتمالی وسایل الکترونیکی را که خود به خود ایجاد شده و شما در به وجود آمدن آن نقشی نداشته اید را نمایندگان آن شرکت بر عهده می گیرند. این به اینمعنی است که اگر شما نقشی د رخرابی نداشته اید می توانید از خدمات پس از فروش آن استفاده کنید.

پرفروش ترین اجاق گاز های مبله موجود در بازار

از پرفروش ترین و بهترین مارک های اجاق گاز مبله که می توانید به راحتی در سایت گزینگ کالا را خریدرای کنید را به شما معرفی می کنیم. اجاق گاز طرح فر سپیدار مدل ۹۱۰، اجاق گاز فردار دوو مدلDGC5-2102N، اجاق گاز ۵ شعله طرح فر تاتلی فر رو شیشه، اجاق گاز فردار اسنوا مدل ۳۱۲۱ آدرینا، اجاق گاز سپیدار مدل ۹۰۲، اجاق گاز فردار دوو ۵ شعله مدلDGC5-2111N، اجاق گاز فردار ۵ شعله دوو مدل DGC5-2112N مدل هایی هستند که م یتوانید با خیال راحت خریداری کنید. جهت خرید اجاق گاز های مبله می توانید بر روی لینک ها کلیک کنید.

 نتیجه گیری از مقاله بهترین مارک اجاق گاز مبله

اگر از آن دسته از افراد هستید که آشپزی های سنگین و حرفه ای انجام می دهید بهتر است بهترین مارک اجاق گاز مبله خریداری کنید. لازم به ذکر است اجاق گاز های مبله در دو دونع فردار و بدون فر موجود هستند بنابراین با توجه به نیاز خود می توانید مدلی که می خواهید را خریداری کنید. توصیه می شود اجاق گاز هایی که وزن مناسبی دارند را خریداری کنید تا بتوانید به راحت یان را جا به جا و تمیز کنید. اگرخانه دار نیستید خریداجاق گاز مبله پیشنهاد می شود.شما عزیزان می توانید  با توجه به نکا گفته شده و معرفی هر محصول بهترین اجاق گاز را خریداری کنید.

 

دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
 • ناشناس ۵ تیر ۱۴۰۲ / ۵:۱۸ ب٫ظ

  مطالب خیلی خوبی رو ذکر کرده بودید فقط کاش می گفتید که اگه شیشه های اجاق گاز شکست باید از کجا تهیه کنیم

  • گلناز ابراهیمی ۶ تیر ۱۴۰۲ / ۱۰:۲۵ ق٫ظ

   دوست عزیز باید با نمایندگی و خدمات پس از فروش شرکت اجاق گاز تماس بگیرید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *