بوتان

در حال نمایش 4 نتیجه

کالاهای موجود

تاریخچه شرکت بوتان :

گروه صنعتی بوتان در سال 1332 توسط فردی به نام محمود خلیلی و همچنین پسرش حسن خلیلی با هدف توزیع گاز مایع تاسیس شد.

این شرکت در سال 1332 امتیاز توزیع و عرضه گاز مایع را از شرکت نفت ایران و انگلیس دریافت کرد و با همکاری پدر و پسر کارگاه کوچکی را در سه راه آذری تهران بنا کردند.

بعد از مدتی فعالیت در این منطقه کارگاه را به چهاردانگه منتقل کردند و در سال 1380 کارخانه بزرگی را در شهر صنعتی کاوه تاسیس کردند.

تاریخچه و فعالیت شرکت بوتان از سال 1332 تا به الان :

این شرکت در سال 1367 به تولید و عرضه محصولات گازسوز پرداخت و بعد از 7 سال توانست میزان تولید آبگرمکن های دیواری خود را ده برابر افزایش دهد.

در طی این مدت گروه صنعتی butane اکثر قطعات وارداتی خود را با قطعات ساخت ایران جایگزین کرد و توانست قطعات ایرانی را به کشورهایی همچون آلمان، انگلستان و ایتالیا بفرستد.

سپس این شرکت در سال 1380 صادرات آبگرمکن های ایرانی را به کشورهای اروپایی شروع کرد و به تولید محصولات جدیدی همچون پکیج و شوفاژ دیواری پرداخت.

محصولات تولیدی شرکت بوتان :

این شرکت در شروع کار خود به تولید اجاق گاز، سیلندر گاز، سیلندر گاز پیک نیکی، کباب پز، مینی فر، مایکروفر و کولر گازی پرداخت.

در حال حاضر گروه صنعتی بوتان به تولید و عرضه محصولاتی همچون آبگرمکن دیواری، شوفاژ دیواری، رادیاتور آلومینیومی و رادیاتور حوله خشک کن فولادی مشغول است.

کیفیت آبگرمکن های شرکت بوتان :

شرکت بزرگ butane آبگرمکن های خود را به نحوی تولید می کند که از کیفیت های بسیار خوبی برخوردار هستند و به دلیل استفاده از بهترین متریال امکان خراب شدن آبگرمکن ها بسیار کم است.

افتخارات گروه صنعتی butane :

  • دریافت لوح صنعت سبز از سازمان محیط زیست
  • دریافت لوح تقدیر پیشکسوت صنعتی از سوی وزارت صنایع
  • واحد نمونه کشوری در استاندارد و کیفیت برتر
  • موفق به دریافت عنوان سومین تولیدکننده بزرگ آبگرمکن در جهان
  • اخذ گواهینامه رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال 1386
  • دریافت تندیس زرین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان
  • اولین تولیدکننده بزرگ آبگرمکن و پکیج شوفاژ دیواری در خاورمیانه
اطلاعات بیشتر ...