ایکس ویژن

در حال نمایش 5 نتیجه

کالاهای موجود

تاریخچه برند ایکس ویژن

در سال 1343 گروه مادیران تحت عنوان شرکت امیری و شرکا › توسط جناب آقای محمود امیری بنیان گذاری شد. در سال 1373 طی توافقات صورت گرفته با شرکت LG Electronics، تولید اولین مانیتورهای CRT ال جی در این کارخانه واقع در شهر صنعتی هشتگرد راه اندازی شد. این شرکت در سال 1374 موفق به افتتاح خط مونتاژ چاپگرهای Epson و Seikosha شد. کمی پس از آن نیز تولید مانیتورهای LCD را آغاز کردند و سهم بالایی از فروش منطقه را به خود اختصاص دادند. این شرکت در سال 1385 با راه اندازی خط تولید تلویزیون های X.Vision وارد بازار تجهیزات صوتی و نصویری شد. کیفیت بالای این محصولات باعث شد تا برند ایکس ویژن در جایگاه سوم بازار قرار بگیرد.

فعالیت های برند X.Vision از سال 1385 به بعد 

  • توسعه شرکت : احداث کارخانه تزریق پلاستیک در سال 1388
  • ساختمان جدید مادیران : اولین فضای اداری باز در ایران در سال 1389
  • گسترش فعالیت : فعالیت در عرصه لوازم خانگی مانند عرضه ی محصولاتی همچون یخچال فریزر و ماشین لباسشویی ایکس ویژن

محصولات برند ایکس ویژن

محصولات این برند در کشور ایران و با نهایت دقت و فناوری تولید و گارانتی و خدمات پس از فروش آن زیر نظر شرکت مادیران می باشد. قطعات استفاده شده در تمامی محصولات ایکس ویژن ساخت کشور قدرتمند چین می باشند و همه ی قطعات دارای گرید A این کشور می باشند. این برند می تواند بهترین گزینه برای یک خرید مطمئن و باکیفیت باشد چرا که شرکت مادیران با سابقه ی درخشان و تاریخچه ی کهن خود همواره سعی کرده است نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت مصرف کنندگان به کار ببرد. تلویزیون ۳۲ اینچ 32IM11 نخستین محصول تولیدی این شرکت بود.

شکوفایی برند X.Vision 

برند ایکس ویژن سال 1399 را سال شکوفایی خود می‌ داند چرا که  در این سال با وجود ویروس کرونا ، فروش رضایت‌ بخشی تجربه کرد. این برند ادعا دارد که رکورد فروش سال‌ های قبل را در این سال شکسته است. فروش این شرکت در پنج ماه اول سال ۱۳۹۹ درمقایسه‌ با پنج ماه اول سال ۱۳۹۸ رشد ۳۷ درصدی را تجربه کرد.

اطلاعات بیشتر ...